Galerie

Chiny 2007 – Galeria

on
23 grudnia 2018

Święta za pasem i wszyscy pochłonięci są tradycyjną gonitwą. Jako, że sam po raz pierwszy od sześciu lat spędzam grudzień w Polsce, również poddałem się gorączce przygotowań. Ze względu na wyjątkowy okres, rozumiem że większość z Was nie ma czasu na spokojną lekturę, więc postanowiłem trochę oszukać w kwestii tego wpisu. Zamiast tekstu wziąłem więc na warsztat moje stare zdjęcia z pierwszego wyjazdu do Chin, wybrałem czterdzieści jeden najsensowniejszych i przepuściłem je przez Lightrooma. Sporej części z nich nigdzie wcześniej nie umieszczałem, więc będzie to dla nich swoisty debiut.

Jestem świadom ich niedoskonałości, lecz wziąwszy pod uwagę, że robione były jeszcze starym Canonem EOS Digital Rebel z kitowym obiektywem, kilka z nich prezentuje się całkiem przyzwoicie.

 

TAGS
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

MATEUSZ GOSTOMSKI
Shenzhen, CHINY

Cześć, jestem Mateusz i od blisko pięciu lat mieszkam w Chinach. Jak wygląda Kraj Środka od środka i dlaczego nie wracam na stałe do Europy w ciągu najbliższych lat? Zostań i daj się zabrać do świata tak odmiennego od tego za oknem, że czasem aż trudno uwierzyć.